• ZEEGMA ZONDER ROBO VISION Odkurzacz automatyczny z filtrem HEPA

W magazynie wysyłka 24h
949.00 -10% 854.10
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Średnia
EAN 5902581659859

ODKURZACZ AUTOMATYCZNY ZEEGMA ZONDER ROBO VISION

 

Automatyczne sprzątanie wielu rodzajów powierzchni

7 trybów pracy

Dedykowana aplikacja na smartfony

Obsługa aplikacją, pilotem lub za pomocą komend głosowych

Potrójny system nawigacji - mapowanie terenu i wizualne pozycjonowanie w czasie rzeczywistym

Kompatybilność z Amazon Alexa i Google Home

Odnajdywanie drogi dzięki zaawansowanym czujnikom

Funkcja mopowania na mokro z 3 poziomami nawilżenia

Zaawansowany filtr HEPA i 2 stopnie filtracji - robot przyjazny dla alergików

Atestowana lampa UV dezynfekująca czyszczoną powierzchnię

3 tryby mocy ssania - od 1800 do 2500 Pa

Cicha praca - 50 dB

Nawet 120 minut odkurzania na jednym ładowaniu

FILTR HEPA
Antyalergiczny filtr neutralizujący szkodliwe drobnoustroje i alergeny.
DEDYKOWANA APLIKACJA
Aplikacja na systemy Android i iOS pozwalająca na kontrolę pracy robota oraz ustawianie harmonogramu sprzątania.
MOPOWANIE NA MOKRO
Zonder Robo skutecznie czyści wiele rodzajów powierzchni, a poza odkurzaniem może również myć podłogi na mokro.
Wszechstronny pomocnik
Zonder Robo Vision to zaawansowany odkurzacz automatyczny przystosowany do skutecznego czyszczenia zróżnicowanych powierzchni. Znakomite rezultaty sprzątania zawdzięcza nie tylko regulowanej mocy ssania czy wydajnemu systemowi filtracji, ale również funkcji mopowania, zarówno na mokro, jak i sucho. Szerokie zastosowanie urządzenia pozwala dokładnie wyczyścić podłogi, usuwając kurz, grzyby, roztacza, sierść i inne zanieczyszczenia. Zonder Robo Vision to optymalna propozycja dla wszystkich, którzy chcą uczynić swoją codzienną rutynę niezależną od aktywności związanych z tradycyjnymi metodami sprzątania.
Zaawansowana technologia
Dzięki wysoce zaawansowanej technologii Zonder Robo Vision ma możliwość tworzenia wielopoziomowych map, wykorzystując rozbudowaną sieć sensorów. Wyznaczanie wirtualnych ścian i obszaru pracy odkurzacza oraz funkcja zapamiętywania ścieżki pozwalają na jeszcze bardziej efektywne sprzątanie. Natomiast potrójny system nawigacji (złożony z czujnika wizyjnego, VSLAM oraz SLAM) daje możliwość wizualnego pozycjonowania w czasie rzeczywistym.
Ty planujesz, on pracuje!
Zonder Robo Vision jest obsługiwany za pomocą dedykowanej aplikacji Weback dostępnej na urządzenia mobilne (Android, iOS). Pozwala ona m.in. zdalnie sterować kierunkiem jazdy robota, skutecznie wybierać optymalne tryby pracy, rysować wirtualne ściany i obszary czyszczenia czy sprawdzać pozycję robota w czasie rzeczywistym. Odkurzacz może być też zarządzany za pomocą pilota. Zonder Robo Vision jako urządzenie typu Smart jest kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home, dzięki czemu robotem można administrować poprzez polecenia głosowe.
Czystość w każdym miejscu
Zonder Robo Vision dociera do każdego wskazanego zakamarka. W sprawnym przemieszczaniu się po pomieszczeniu wspierają go 2 duże gumowe koła ze specjalnym bieżnikiem pozytywnie wpływającym na przyczepność urządzenia i zapobiegającym zostawianiu śladów na powierzchni. Z kolei ich średnica (7,1 cm) pozwala odkurzaczowi pokonywać przeszkody o wysokości do 1,8 cm.
Zaawansowane wyszukiwanie drogi
Aby zwiększyć efektywność sprzątania, odkurzacz Zonder Robo Vision został wyposażony w rozbudowaną sieć sensorów gwarantujących mu bezpieczną pracę i precyzyjne działanie. Wśród nich znajduje się 15 sensorów antykolizyjnych, czujnik wizyjny, czujnik fizyczny, czujniki wykrywania krawędzi i dywanów, jak również żyroskop. Pozwalają one na skuteczną orientację w przestrzeni i łatwe znajdowanie drogi między meblami, ścianami czy przedmiotami leżącymi na podłodze. Ponadto zastosowane czujniki chronią urządzenie m.in. przed upadkiem ze schodów.
Od płytek po dywany
Odkurzacz samojezdny Zonder Robo Vision został tak skonstruowany, by skutecznie mógł posprzątać powierzchnie o zróżnicowanym charakterze - od paneli podłogowych, przez kafelki, po tradycyjne wykładziny czy dywany z krótkim włosiem. Robot sprzątający posiada kompaktowe rozmiary (7,6 cm wysokości), które dają mu możliwość dotarcia do trudno dostępnych powierzchni, np. pod łóżkiem. Natomiast aluminiowy stelaż sprawia, że Zonder Robo Vision jest lekki i wytrzymały.
Wbudowany filtr HEPA
Dzięki zaawansowanemu filtrowi HEPA Zonder Robo Vision zatrzymuje blisko 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, roztocza oraz zarodniki grzybów, co jest niezwykle istotne dla alergików. Dzięki pełnej zmywalności filtr zachowuje długą żywotność, a jego regularne czyszczenie pozwala na zachowanie pełnej mocy i cichej pracy odkurzacza. Aby zapewnić maksymalne oczyszczanie, filtr HEPA jest wspomagany przez dodatkowy filtr gąbkowy oraz filtr mechaniczny.
Zaawansowany tryb mopowania
Odkurzacz Zonder Robo Vision posiada elektroniczny system mopowania z 3 poziomami nawilżenia pozwalający dostosować je do wybranej powierzchni. Duży pojemnik na wodę o pojemności 360 ml wspiera dokładniejsze mopowanie, a specjalna nakładka z mikrofibry może zostać pokryta detergentem dla jeszcze lepszego efektu sprzątania.
Efektywne sprzątanie
Centralna szczotka odkurzacza współdziała z dwiema szczotkami krawędziowymi, które dzięki dynamicznej rotacji zgarniają brud nawet z trudno dostępnych miejsc. Proces czyszczenia wspierają gumowe łopatki działające niczym szufelka zbierająca nieczystości. Szczotki są tak skonstruowane, by przeciwdziałać nadmiernemu wkręcaniu się włosów, co zmniejsza częstotliwość czyszczenia urządzenia. Wraz z silnikiem o dużej mocy dysponującym 3 trybami ssania (od 1800 do 2500 Pa) zapewniają maksymalną wydajność sprzątania. Obszerny pojemnik na kurz (600 ml) gwarantuje z kolei długą pracę bez potrzeby częstego opróżniania odkurzacza.
Urządzenie zostało wyposażone w lampę UV, która dezynfekuje czyszczoną powierzchnię. Wyróżnia się również bardzo cichą pracą (50 dB), dzięki czemu nie zakłóca odpoczynku czy wykonywania codziennych obowiązków. Ponadto Zonder Robo Vision został wyposażony w wytrzymałą baterię pozwalającą nawet na 120 minut pracy bez konieczności ładowania. W przypadku niskiego poziomu energii urządzenie samodzielnie kieruje się do stacji dokującej. Po naładowaniu baterii odkurzacz wraca do miejsca, w którym przerwał sprzątanie, aby je kontynuować.
Wiele trybów pracy
Tryb INTELIGENTNY (domyślny) - tryb automatycznego sprzątania, który stanowi najbardziej optymalny sposób pracy dostosowywany przez urządzenie do panujących warunków. Użytkownik planuje sprzątanie, jednocześnie udostępniając robotowi możliwość swobodnego korzystania z każdego z poniższych trybów.
Tryb PUNKTOWY (miejscowy) - odkurzacz skupia się na określonym brudnym obszarze, po którym porusza się spiralnie do momentu, aż wybrany fragment zacznie lśnić czystością.
Tryb WZDŁUŻ ŚCIAN (czyszczenie krawędzi) - robot zwraca szczególną uwagę na miejsca przy załamaniach ścian, mebli i listwach podłogowych. Dzięki dwóm szczotkom krawędziowym i specjalnym czujnikom czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc jest bardzo dokładne.
3 TRYBY MOCY SSANIA (automatyczny, cichy, turbo) - to tryb czyszczenia intensywnego korzystający z najwyższej mocy odkurzania, w którym urządzenie działa na maksymalnych obrotach. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w konfrontacji z bardziej zabrudzonymi wykładzinami czy dywanami.
Tryb PLANOWANY - w tym trybie odkurzacz automatycznie rozpocznie sprzątanie o wcześniej określonej godzinie. Istnieje również możliwość zaplanowania dni, w które urządzenie ma dokonywać prac porządkowych.
Tryb NAWILŻANIE- pozwala na mopowanie na mokro powierzchni twardych, takich jak m.in. kafelki czy panele. Może współdziałać z każdym powyższym trybem.
Tryb SKIERUJ DO MIEJSCA - w tym trybie odkurzacz pojedzie do wybranego przez użytkownika miejsca i rozpocznie czyszczenie punktowe.
SPECYFIKACJA
Moc ssania od 1800 do 2500 Pa
Zbiornik na kurz 600 ML
Zbiornik na wodę 360 ML
Zasilanie Bateria 2600 mAh LI-ION
Czas pracy Do 120 minut
Czas ładowania 4 godziny
Automatyczne ładowanie Tak
Czujniki Żyroskop, 15 czujników antykolizyjnych, czujnik fizyczny oraz antyupadkowy
Filtr Hepa Tak
Funkcje czyszczenia Inteligentny, Miejscowy, Wzdłuż ścian, 3 tryby mocy ssania, Planowany, Nawilżanie, Skieruj do miejsca
Funkcja mycia podłóg na mokro Tak
Dostępne funkcje Wi-Fi, aplikacja, sterowanie głosem, sterowanie pilotem
Wymiary Średnica 32 cm, Wysokość 7,6 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.