• Pearl Pro 2 i-Size + baza FamilyFix 3 Maxi-Cosi 9-18 kg 67-105 cm fotelik samochodowy - Authentic Cognac

2298.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność Na zamówienie


Pearl Pro2 i-Size od Maxi-Cosi + Baza FamilyFix 3

Wygoda podróżowania aż do 4 roku życia
Od ok. 6 miesiąca do ok. 4 roku życia Od 67 do 105 cm

Pearl Pro2 to połączenie wygody podróżowania oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa. Przeznaczony do użytku dla dzieci od 6 miesiąca do 4 roku życia, fotelik samochodowy Pearl Pro2 od Maxi-Cosi oferuje zintegrowaną poduszkę oraz unikalną kombinację gęstej pianki i miękkiego wypełnienia, które zapewniają optymalny komfort podróżowania.

Montaż
Fotelik samochodowy Pearl Pro2 i-Size od Maxi-Cosi jest niezwykle prosty w montażu!

Za pomocą mocowań ISOFIX zainstaluj w samochodzie bazę FamilyFix3. Następnie wepnij fotelik samochodowy Pearl Pro2 i-Size do bazy, wystarczy jedno kliknięcie i gotowe. Baza poinformuje Cię za każdym razem, gdy Twój maluszek będzie poprawnie przypięty i gotowy do drogi!

Aby dokonać poprawnego montażu z użyciem ISOFIX sprawdź instrukcję oraz naszą listę kontrolną.

Bezpieczeństwo
W fotelikach Maxi-Cosi przewieźliśmy ze szpitala do domu ponad 50 milionów maluchów. Dla nas bezpieczeństwo Twojego dziecka jest najwyższym priorytetem.

Pearl Pearl Pro2 i-Size jest zgodny z najnowszym europejskim standardem i-Size, co oznacza, że nasz fotelik oferuje zwiększoną ochronę dla głowy, szyi oraz korpusu dziecka, umożliwiając jednocześnie podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do około 105 cm wzrostu (w przybliżeniu 4 lata). Pozycja ta jest uważana za najbezpieczniejszą dla dziecka.

Baza FamilyFix3 zapewnia dźwiękowe oraz wizualne potwierdzenie poprawności montażu fotelika, dlatego cały proces przebiega bezproblemowo i zapewnia Twojemu dziecku odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Wygoda podróżowania dla Twojego maluszka aż do 4 roku życia
Fotelik Pearl Pro2 i-Size od Maxi-Cosi został zaprojektowany tak, aby zapewnił odpowiedni komfort Twojemu dziecku przez długi czas. Zintegrowana poduszka może być używana aż do 2 roku życia.

Poduszka ma dwie strony, aby zapewnić Twojemu maluszkowi odpowiednią kontrolę temperatury. Latem materiał przepuszcza powietrze, a zimą druga strona stanowi delikatną i ciepłą powierzchnię chroniącą dziecko przed chłodem.

Gdy nadejdzie czas, aby wyjąć wkładkę dla niemowlęcia, komfort podróżowania zostaje zachowany dzięki siedzisku z wypełnieniem z gęstej pianki.

Nie czynimy żadnych kompromisów, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo Twojego maleństwa! Fotelik Pearl Pro2 jest zgody z najnowszym europejskim standardem bezpieczeństwa i-Size, co oznacza lepszą ochronę oraz możliwość podróżowania tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia.

Dzięki zgodności z ISOFIX montaż fotelika wraz z bazą FamilyFix3 jest łatwy i bezpieczny — dźwiękowe oraz wizualne potwierdzenie, że fotelik jest poprawnie wpięty do bazy, minimalizuje ryzyko niepoprawnego montażu!

Przed Tobą długa podróż samochodem? Pearl Pro2 wspiera Cię już na stracie dzięki unikalnemu systemowi easy-in, który utrzymuje uprząż w pozycji otwartej, dzięki czemu wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu zajmuje zaledwie kilka sekund.

Poza bezpieczeństwem oraz łatwością użytkowania, nasz fotelik oferuje również wszechstronność! Pearl Pro2 i-Size zapewnia szeroki zakres regulacji pochylenia siedziska podczas podróżowania zarówno tyłem, jak również przodem do kierunku jazdy, aby zapewnić Twojemu maluszkowi najwyższy komfort w pozycji siedzącej lub podczas drzemki.

W połączeniu z bazą FamilyFix3 fotelik samochodowy Pearl Pro2 i-Size może posłużyć jako fotelik uzupełniający zaraz po fotelikach dla dzieci Coral lub Pebble Pro i-Size.

Zdejmowany pokrowiec
W podróży jedzenie i picie nie zawsze trafia do buzi. Twoje maleństwo może się również źle poczuć. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom pokrowiec fotelika Maxi-Cosi nadaje się do prania w pralce i jest łatwy do ściągnięcia.

System podróżny
Fotelik Pearl Pro2 i-Size jest kompatybilny z bazą FamilyFix3, która pasuje również do fotelików samochodowych Pebble Pro i-Size i Coral oraz do bezpiecznej gondoli Jade.

Te doskonale uzupełniające się elementy mogą zostać zakupione osobno. Możesz używać bezpiecznej gondoli Jade, fotelików Coral lub Pebble Pro i-Size dla noworodka, a następnie przejść na fotelik Pearl Pro2 i-Size. Dzięki temu zapewnisz Twojemu dziecku bezpieczne podróżowanie tyłem do kierunku jazdy od narodzin aż do około 4 roku życia.

Komfortowa poduszka z dodatkowym wypełnieniem
Zintegrowana, dwustronna poduszka może być używana do 2 roku życia (84 cm wzrostu). Letnia oraz zimowa strona zapewniają odpowiednią kontrolę temperatury oraz niezrównany komfort.

Siedzisko z wypełnieniem o dużej gęstości
Unikalne połączenie gęstej pianki oraz delikatnego wypełnienia zapewnia Twojemu maluszkowi odpowiednią wygodę oraz przytulne otoczenie podczas podróży

Authentic Cognac - Uprząż easy-in
Unikalny system easy-in utrzymuje uprząż w pozycji otwartej, dzięki czemu wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu zajmuje zaledwie kilka sekund

Rozłożenie oparcia do spania
Wygodna pozycja leżąca zapewnia odpowiedni komfort dla Twojego maluszka, gdy przyjdzie czas na drzemkę.

CECHY

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA
    Unikalny system utrzymuje uprząż w pozycji otwartej, dzięki czemu wkładanie i wyjmowanie dziecka zajmuje zaledwie kilka sekund
    Łatwa regulacja wysokości uprzęży oraz zagłówka zapewnia optymalne dopasowanie fotelika do Twojego rosnącego dziecka
    Światełko ostrzegawcze oraz sygnał dźwiękowy potwierdzają prawidłowy montaż fotelika oraz zmniejszają ryzyko błędu
    Pokrowiec można łatwo zdjąć
    Pokrowiec można prać w pralce

WYGODA
    Zintegrowanej poduszki można używać od 67 cm wzrostu do 2 roku życia
    Poduszka posiada dwie strony, które służą właściwej kontroli temperatury ciała dziecka: latem siatka 3D przepuszcza powietrze, a zimą druga strona stanowi delikatną i ciepłą powierzchnię chroniącą dziecko przed chłodem
    Siedzisko z wypełnieniem z gęstej pianki zapewnia maksymalny komfort nawet po usunięciu wkładki
    4 wygodne pozycje odchylenia siedziska, od pozycji siedzącej do leżącej

BEZPIECZEŃSTWO
    Fotelik samochodowy i-Size: zgodność z najnowszym europejskim standardem bezpieczeństwa i-Size zapewnia zwiększony poziom bezpieczeństwa podczas podróży
    5-punktowa uprząż przytrzymuje malucha w najodporniejszych miejscach podczas zderzenia czołowego
    System mocowania ISOFIX to najbezpieczniejszy, najszybszy oraz najprostszy sposób montażu fotelika samochodowego

OGÓLNE
    Długie użytkowanie dzięki bazie FamilyFix3 ISOFIX: baza FamilyFix3 możne zostać użyta z bezpieczną gondolą Jade od Maxi-Cosi oraz z fotelikami samochodowymi Pebble Pro i Coral, tworząc system podróżny i-Size od narodzin aż do 4 roku życia
    Możliwość użycia tyłem oraz przodem do kierunku jazdy, rozłożenie do pozycji płaskiej jest możliwe w obydwu kierunkach

 

OPIS BAZY ISOFIX

Skorzystaj z prostego montażu Click & Go i użyj FamilyFix3 razem z Jade, Coral, Tinca, Rock, Pebble Plus, Pebble Pro i-Size, Pearl Smart i-Size lub Pearl Pro 2 i-Size. FamilyFix3 od Maxi-Cosi wyróżnia się długim okresem użytkowania, ponieważ pasuje zarówno do fotelików dla niemowąt, jak również do fotelików dziecięcych.

Montaż
Obecnie coraz więcej europejskich samochodów posiada system ISOFIX, w związku z czym istnieje duże prawdopodobnieństwo, że posiada go również Twój samochód. FamilyFix3 od Maxi-Cosi jest kompatybilny z punktami zaczepu ISOFIX. Postępuj zgodnie z krokami zawartymi w naszej instrukcji obsługi, a za łatwością zamontujesz FamilyFix3 w swoim samochodzie.

Po zakończeniu montażu możesz pozostawić FamilyFix3 w samochodzie. Wpinanie oraz wypinanie z bazy jest dziecinnie proste. W przypadku fotelików samochodowych Pebble Pro i-Size, Tinca, Rock, Pebble Plus oraz Coral wystarczy jedno kliknięcie, a naszą bezpieczną gondolę Jade zainstalujesz poprzez wsunięcie jej w zaczepy. Wskaźniki umieszczone na bazie poinformują Cię, gdy Twój fotelik samochodowy Maxi-Cosi lub bezpieczna gondola są poprawnie zabezpieczone i możesz ruszać w drogę.

FamilyFix3 pasuje do bezpiecznej gondoli Jade, fotelików samochodowych dla dzieci Pebble Pro i-Size, Tinca, Rock, Pebble Plus i Coral oraz do fotelika dla maluchów Pearl Pro 2 i-Size i Pearl Smart i-Size.

FamilyFix3 pasuje do bezpiecznej gondoli Jade, fotelików samochodowych dla dzieci Pebble Pro i-Size, Tinca, Rock, Pebble Plus i Coral oraz do fotelika dla maluchów Pearl Pro 2 i-Size i Pearl Smart i-Size.

Bezpieczeństwo
W fotelikach i gondolach Maxi-Cosi przewieźlismy ze szpitala do domu ponad 50 milionów dzieci. Aby zapewnić Twojemu maluchowi najwyższy poziom bezpieczeństwa, nasze foteliki samochodowe oraz bazy podlegają ciągłym testom.

Jako producent rekomendujemy używanie baz zgodnych ze standardem ISOFIX. Ich montaż jest tak łatwy, że ryzyko zrobienia czegoś źle jest bliskie zeru. FamilyFix3 od Maxi-Cosi zapewnia prosty i bezpieczny montaż typu Click & Go.

Montaż w standardzie ISOFIX dla Jade, Coral, Tinca, Rock, Pebble Plus, Pebble Pro i-Size, Pearl Smart i-Size oraz Pearl Pro 2 i-Size

Doskonale rozumiemy, że posiadanie dziecięcego fotelika samochodowego lub bezpiecznej gondoli oznacza konieczność ich poprawnego montażu każdego dnia. Z FamilyFix3 od Maxi-Cosi montaż fotelika samochodowego lub bezpiecznej gondoli jest prosty, a to oznacza głowę wolną od zmartwień.

FamilyFix3 od Maxi-Cosi pasuje do bezpiecznej gondoli Jade, fotelików samochodowch dla dzieci Pebble Pro i-Size, Tinca, Rock, Pebble Plus i Coral oraz do fotelika dla maluchów Pearl Pro 2 i-Size i Pearl Smart i-Size. Dzięki temu Twoja pociecha może korzystać z bazy aż do 4 roku życia. Baza oferuje zarówno montaż Click & Go, jak również Slide & Go.

Dodatkowo, FamilyFix3 umożliwia montaż fotelika samochodowego dla maluchów w pozycji tyłem do kierunku jazdy. Aby zwiększyć bezpieczeństwo głowy oraz szyi Twojego maleństwa eksperci radzą, aby dziecko podróżowało tyłem do kierunku jazdy aż do 105 cm wzrostu (do około 4 roku życia). Jako wiodący specjaliści w dziedzinie transportu dzieci słuchamy rad ekspertów i zapewniamy Twojemu maluchowi możliwość podróżowania we właściwy sposób najdłużej, jak to tylko możliwe.


 

 

Jaka baza pasuje do mojego fotelika? PDF Document

Base Overview

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.