• Next2me Magic Chicco 0m+ łóżeczko dostawne - Beige

1147.74 -10% 1032.97
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu skontaktuj się z nami
Dostępność Na zamówienie
EAN 8058664145416

Łóżeczko dostawne Chicco Next2me Magic 0m+

Łatwiejsze i wygodniejsze w użyciu, z innowacyjnym zwijanym bocznym panelem!

Twoje noce będą bardziej wygodne!

Chicco Next2me Magic to łóżeczko dostawne, które pozwala rodzicom mieć dzieci bliżej w nocy, nie rezygnując z komfortu.

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Magic sprawi, że Wasze noce będą spokojniejsze. Dziecko śpi tuż obok Was, a jednak w swoim łóżeczku. To rozwiązanie doskonałe!

Chicco Next2Me to dostawka do łóżka dla noworodka i niemowlaka, dzięki której zarówno rodzice, jak i dziecko, mogą spać spokojniej. Maluszek śpi w swoim łóżeczku, ale jest wciąż blisko rodziców. To odpowiedź na często pojawiającą się wątpliwość: czy dziecko powinno spać w swoim łóżeczku, czy też w łóżku z rodzicami?

Znasz to uczucie, gdy dziecko w środku nocy płacze i trzeba je nakarmić? Dostawka do łóżka Chicco Next2Me Magic wyposażona jest w panel boczny, który można opuścić bez trudu jedną ręką - nawet w pozycji leżącej. Ten innowacyjny mechanizm pozwala na jeszcze łatwiejszy i szybszy kontakt z dzieckiem, bez konieczności wstawania.

Łóżeczko - dostawkę dla niemowlaka Chicco Next2Me można ustawiać aż na 11 wysokościach, dzięki czemu dopasujemy je do każdego łóżka. Co więcej, wysuwane nóżki tego łóżeczka pozwalają na dostawienie go zarówno do łóżka z szufladami, jak i bez szuflad.

Chicco Next2Me Magic to dostawka do łóżka wykonana z tkanin jakości premium, o uniwersalnych, miłych dla oka kolorach. Będzie wyglądała stylowo w każdej sypialni


Łatwe i szybkie otwieranie

Nowy mechanizm zwijania panelu bocznego zastosowany w łóżeczku przystawnym Next2Me Magic jest niezmiernie prosty i szybki w obsłudze. Wystarczy nacisnąć przycisk, a panel zwinie się automatycznie w dolnej części łóżeczka. Jeśli chcemy zamknąć panel, podnosimy go po prostu do góry. Konfigurację panelu można zmieniać także wtedy, gdy łóżeczko jest przymocowane do łóżka rodziców.

Kołyska

Chcesz ukołysać dziecko do snu w łóżeczku dostawnym Next2Me Magic? Nic prostszego!Aktywuj funkcję kołyski dzięki mechanizmowi znajdującemu się poniżej dna łóżeczka.

Doskonała cyrkulacja powietrza

Łóżeczko dostawka Next2Me Magic wyposażone jest w podwójną siatkę oraz przewiewny, oddychający materac. Nowością w materacu łóżeczka Next2Me Magic jest specjalna, oddychająca mata zintegrowana z jego pokrowcem.Siatka wbudowana w ścianki łóżeczka oraz zintegrowana z materacem oddychająca mata zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza.

Pasuje do każdego rodzaju łóżka

W łóżeczku - przystawce Chicco Next2Me Magic istnieje ogromna możliwość regulacji - jegowysokość można ustawić aż na 11 poziomach. Ponadto, specjalnie skonstruowane nóżki umożliwiająprzymocowanie łóżeczka do każdego łóżka- zarówno z szufladami, jak i bez szuflad.

4 obrotowe koła z hamulcami

Next2Me Magic to łóżeczko dostawne dla niemowląt wyposażone w cztery obrotowe kółka z hamulcami. Dzięki temu można przestawiać łóżeczko w dowolne miejsce bez większego wysiłku.

Delikatny kąt nachylenia

Łóżeczko dostawne Next2Me Magic pozwala na niezależną regulację wysokości. Dzięki temu można je ustawić pod lekkim kątem- to cenna funkcja, zwłaszcza w przypadku dzieci, u których występuje problem ulewania, czy trudności w oddychaniu podczas kataru.

Oddychające tkaniny, praktyczne dla utrzymania w czystości

Łóżeczko z zewnątrz wykonane jest z poliestru, a wewnątrz z poliestru z dodatkiem bawełny. Wypełnienie pomiędzy tkaninami to gąbeczka z poliuretanu.

Materac posiada oddychające wypełnienie wykonane w 100% poliestru. Tkanina obecna na materacyku składa się w 41% z poliestur, w 36% z polipropylenu i w 23 % z bawełny.

Wymiary materacyka: 49,5 cm x 82 cm x 4,5 cm

Wymiary po rozłożeniu: 99,5 x 66,5/82,5 x 73 cm

Wymiary po złożeniu: 91,5 x 60 cm

Waga: 13,1 kg

Homologacja: od 0 do 6 miesięcy / maksymalnie 9 kg

OSTRZEŻENIA

Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi zawartą w opakowaniu. Jeżeli łóżko rodziców nie jest kompatybilne z systemem mocowania łóżeczka, użyj produktu jako tradycyjnego łóżeczka (ze wszystkimi stronami zamkniętymi).

Ten produkt jest odpowiedni dla dziecka, które nie jest w stanie samodzielnie siedzieć, odwracać się i podnosić, naciskając na ręce i kolana. Maksymalna waga dziecka: 9 kg (orientacyjny wiek użytkowania 0-5 / 6 miesięcy).

Produkt należy stosować wyłącznie do łóżek z ramami, nie należy używać go tylko z materacem.

Produkt musi być zawsze przymocowany przy długim boku łóżka.

Nie używaj produktu, jeśli materac łóżka jest niższy niż 51 cm od podłoża lub przekracza 66 cm.

Nie należy używać produktu z łóżkami wyposażonymi w pojemniki / szuflady z podstawą wystającą ponad 7,5 cm z materaca.

Nie należy używać produktu z łóżkami z wystającymi krawędziami o ponad 35 cm od materaca. Górna powierzchnia ramy musi mieć maksymalną wysokość 41 cm.

Po zainstalowaniu produktu, między obniżoną ścianką łóżeczka a materacem rodzica nie mogą znajdować się szczeliny.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.