• BRITAX & ROMER FOTELIK SWINGFIX I-SIZE - GREY MARBLE

Rabat 5% kod: BONUS

2699.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 2-7 dni
Dostępność Średnia

logo.png      

FOTELIK SAMOCHODOWY SWINGFIX I-SIZE FIRMY BRITAX & ROMER Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.


SWINGFIX i-SIZE


 /upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-SWINGFIX-I-SIZE-COSMOS-BLACK_2.jpg

   Spraw, by każdy dzień był wyjątkowy!

 
SWINGFIX i-SIZE to najbardziej wszechstronny wybór dla Twojego dziecka. Dzięki funkcji obrotu o 90 stopni rodzice mogą z łatwością zmienić pozycję ułożenia dziecka. Wszystko to połączyliśmy ze stylowym, nowoczesnym wyglądem produktu i naszym doświadczeniem w kwestii bezpieczeństwa dzieci w samochodzie - dla Twojego spokoju podczas podróży.


 /upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-SWINGFIX-I-SIZE-COSMOS-BLACK_3_35.jpg


STANDARDY JAKOŚCI 

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-SWINGFIX-I-SIZE-COSMOS-BLACK_4_28.jpg  

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU:

4 lata, 200 tygodni, 1500 dni, 1 fotelik - ciągle wygodny


W ciągu pierwszych czterech lat życia Twoje dziecko rośnie o około 52 centymetry. To oznacza, że wyrośnie ono z 8 rozmiarów ubrań zanim skończy cztery lata. SWINGFIX i-SIZE zapewnia stałą wygodę w tym czasie, za sprawą wielu pozycji ułożenia dziecka, w tym ergonomiczna pozycja leżąca dla noworodków i powiększona przestrzeń na nogi dla większych maluchów oznacza wyjątkowy komfort przez pierwsze 1500 dni życia Twojego dziecka.

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-SWINGFIX-I-SIZE-COSMOS-BLACK_5_ea.jpg

Spokojne bezpieczeństwo - na co dzień

Bezpieczeństwo Twojego dziecka to nasz najwyższy priorytet. Dlatego nie idziemy na kompromisy jeżeli chodzi o ochronę. Nasze wewnętrzne standardy są wyższe niż te określone w normie ECE R129 (i-Size). SWINGFIX i-SIZE został wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji bezpieczeństwa: na przykład system optymalnej ochrony przed uderzeniem bocznym SICT inside w postaci specjalnego, stalowego elementu wewnątrz fotelika. Daje to pewność, że Twoje dziecko jest dobrze chronione w każdym wypadku, niezależnie od tego, czy kolizja następuje z przodu, z boku czy z tyłu. Zostało to potwierdzone w szewdzkich PLUS testach, jednych z najbardziej wymagających testów dla fotelików dziecięcych.


MONTAŻ

i-Size
Zamontowanie fotelika w sposób w 100% bezpieczny bywa niełatwe, a to dlatego, że każdy samochód jest inny. Właśnie dlatego Britax opracował ISOFIX, standardowy system wykorzystujący punkty mocowania używany w prawie wszystkich samochodach. System ISOFIX stwarza pewne i bezpieczne połączenie pomiędzy fotelikiem dziecka a samochodem. Dzięki temu, gdy fotelik jest mocowany przez Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich w Twoim lub innym samochodzie, ryzyko popełnienia błędów jest mniejsze.

SWINGFIX i-SIZE wymagania specjalne - bezpieczny montaż jest zapewniony, gdy zostanie zainstalowana odpowiednia podpórka, dająca optymalną stabilność. Nasze foteliki spełniające wymogi i-Size pasują do wszystkich pozycji zatwierdzonych przez i-Size.

Sprawdź w podręczniku użytkownika pojazdu, jakie pozycje zostały zatwierdzone przez i-Size dla Twojego samochodu.


Mocowanie ISOFIX z nogą stabilizującą


Zamontowanie fotelika w sposób w 100% bezpieczny bywa niełatwe, a to dlatego, że każdy samochód jest inny. Właśnie dlatego Britax opracował ISOFIX, standardowy system wykorzystujący punkty mocowania używany w prawie wszystkich samochodach. System ISOFIX stwarza pewne i bezpieczne połączenie pomiędzy fotelikiem dziecka a samochodem. Dzięki temu, gdy fotelik jest mocowany przez Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich w Twoim lub innym samochodzie, ryzyko popełnienia błędów jest mniejsze.

SWINGFIX i-SIZE wymagania specjalne - bezpieczny montaż jest zapewniony, gdy zostanie zainstalowana odpowiednia podpórka, dająca optymalną stabilność.

Sprawdź na liście pojazdów lub poprzez FIT FINDER® na stronie produktu, czy dany fotelik jest kompatybilny z Twoim samochodem.

 

CECHY PRODUKTU:

Wkładka dla noworodka

4.jpg


Zaprojektowany po to, by zapewnić komfort noworodkom. Znajdująca się w komplecie wkładka dla niemowląt z absorbującymi energię poduszkami zmniejsza ilość wolnego miejsca i pozwala dziecku leżeć w płaskiej, wygodnej i ergonomicznej pozycji.

90 stopni obrotu

 /upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-SWINGFIX-I-SIZE-COSMOS-BLACK_7_8f.jpg

90 stopni obrotu sprawia, iż fotelik może być obrócony do otwartych drzwi zaparkowanego samochodu, co pozwala na łatwe umieszczanie i zapinanie dziecka w foteliku. Potem wystarczy obrócić fotelik z powrotem do wybranej pozycji aż usłyszysz kliknięcie, z którym fotelik wraca na odpowiednią pozycję. Możesz ruszać w drogę!


Regulowana rama antyrotacyjna

  /upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-SWINGFIX-I-SIZE-COSMOS-BLACK_8_85.jpg

 

Rama antyrotacyjna nie tylko pomaga zapobiegać przesuwaniu fotelika podczas uderzenia, ale może być regulowana o całe 8 stopni. Pozwala to na łatwe dopasowanie ramy do oparcia fotela samochodu i daje dziecku 10% więcej miejsca na nogi.


Wzmocniona ochrona przed uderzeniem z boku

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-SWINGFIX-I-SIZE-COSMOS-BLACK_9_8b.jpg

Zintegrowany system SICT inside zapewnia Twojemu dziecku wyjątkową ochronę w przypadku kolizji bocznej. Technologia SICT inside redukuje siły uderzenia poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu i fotelikiem i pochłonięcie energii, zanim ta dotrze do dziecka. Nie musisz niczego regulować i dostosowywać - system SICT inside zadziała, kiedy będziesz go potrzebować.


Umieszczenie tyłem do kierunku jazdy

 /upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-SWINGFIX-I-SIZE-COSMOS-BLACK_10_49.jpg

Wożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy zapewnia najlepszą ochronę na wypadek uderzenia czołowego - najczęstszego rodzaju kolizji, do jakich dochodzi na drogach. Podczas kolizji czołowej z fotelikiem skierowanym tyłem do kierunku jazdy siły uderzenia skupione jest na tyle fotelika, podczas gdy pozostała energia rozprowadzana jest równomiernie w obszarach głowy, szyi i górnych partii ciała. Podczas używania fotelika zwróconego przodem do kierunku jazdy energia uderzenia rozprowadzana jest w różnych obszarach struktury fotelika i jego mocowania, co potencjalnie może sprawić, że więcej energii skupi się na ciele dziecka. Rekomendujemy podróżowanie z dziećmi w fotelikach umieszczonych tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe.Wiele pozycji nachylenia

image


Wygoda Twojego dziecka podczas podróży jest bardzo ważna. Dlatego zaprojektowaliśmy fotelik tak, by umożliwić mu wiele pozycji nachylenia zarówno kiedy jest umieszczony przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Możesz łatwo regulować nachylenie tak, by Twoje dziecko mogło podróżować wygodnie i komfortowo.


Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne